Nekadarkaldi.net Nasıl Çalışır?

Nekadarkaldi.net web sitesine eklenecek tarihler öncelikle nekadarkaldi.net yönetim ekibi tarafından belirlenir. Daha sonra bu tarihlerin ne zaman olduğuna güvenli kaynaklardan bakılarak web site üzerinde sayaçları oluşturulur. Sayaçları oluşturulan tarihler için birer sayfa oluşturularak sayaçları yerleştirilir ve gerekli bilgiler eklendikten sonra sayfa web sitemizde yayına alınır.

Bu işlemler tamamlandıktan sonra siz değerli kullanıcılarımız eklenen tarihe 7/24 ne kadar kaldığını takip edebilirsiniz. Tarihler için ayarlanan her sayaç sitemiz üzerinde 7/24 çalışmaktadır. Siz siteye hangi günde veya hangi saatte girerseniz girin ne kadar kaldığını öğrenmek istediğiniz tarihe baktığınızda her zaman en doğru sonucu görürsünüz.

Siteye eklenen tarihlerin süresi dolarsa ilgili tarihin önümüzdeki dönemde ne zaman olacağı kontrol edilerek sayaç güncellenir. Bu duruma örnek verecek olursak, 26-27 Haziran 2021 tarihlerinde yapılacak olan YKS Sınavının yapıldığını ve sitemizdeki YKS sayacının tamamlandığını düşünelim. Bu durumda ÖSYM tarafından duyurulan yeni YKS tarihi referans alınarak sayaç ve sayfadaki diğer bilgiler güncellenir.

Bunu paylaşın...

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.