Gizlilik Politikası

Nekadarkaldi.net web sitesi kullanıcılarının gizlilikleri bizler için son derece önemlidir. Sitemizde herhangi bir kullanıcı kayıt formu/kullanıcı giriş formu yoktur. Bu nedenle hiç bir kullanıcının hassas bilgileri sitede depolanmaz. Hassas bilgiler sitede depolanmadığı için de hassas bilgilerinizin güvenliğinden son derece emin olabilirsiniz.

Kullanıcılardan Hangi Bilgileri Topluyoruz?

Google Analytics Tarafından Toplanan Bilgiler:

Siteye giren kullanıcılardan özel olmayan bazı bilgilerini sitemizi geliştirmek için topluyoruz. Bu bilgiler, siteye giriş yapan kullanıcının, siteye giriş yaptığı ülke, şehir, telefon modeli, sitede hangi sayfalara girdiği gibi özel olmayan bazı bilgilerdir. Bu bilgiler Google Analytics tarafından otomatik olarak toplanır ve site yöneticileri tarafından analiz edilerek siteyi geliştirmek için kullanılır. Bu bilgiler sadece site yönetimi tarafından analiz edilir ve asla 3. kişilerle paylaşılmaz. Toplanan bu veriler 256 bit SSL sertifikası ile şifrelenip korunur.

İletişim Formu Tarafından Toplanan Bilgiler:

Bize Ulaşın sayfası üzerinden bizlere gönderdiğiniz mesajlar ve bilgileriniz (Adınız, E-Posta adresiniz, mesajınız) 256 bit SSL sertifikası kullanılarak şifrelenip yönetim ekibi e-postasına gönderilir. Daha sonra yönetim ekibi mesajınızı okuyarak belirtmiş olduğunuz bilgileri sadece size cevap yazmak için kullanır ve üçüncü kişilerle asla paylaşmaz. Göndermiş olduğunuz mesajlar, yönetim ekibi epostasında Türkiye’deki sunucularda güvenli olarak kısa bir süre depolanabilir. Daha sonra mesajlarınız yönetim eposta hesabı üzerinden silinir.

En başta da belirttiğimiz gibi Nekadarkaldi.net web sitesi kullanıcılarının gizlilikleri bizler için son derece önemlidir. Sitemiz üzerindeki en ufak bilgiler bile 7/24 256 bit SSL sertifikası sayesinde şifrelenir ve güvenliği sağlanır. Bu nedenle Nekadarkaldi.net web sitesinde dolaşırken güvende olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Sitemize girdiğiniz andan itibaren yukarıda belirttiğimiz verileri belirttiğimiz şekilde toplamamızı ve işlememizi kabul etmiş olduğunuzu hatırlatmak isteriz.

Nekadarkaldi.net Web Sitesi Yönetimi

Son Güncelleme: 24.04.2021

Bunu paylaşın...